İş ve yaşamdaki problemleri ve stresini üzerinizden atacağınız çeşitli aromatic masajlar ile Alanya daki tatilinizde dinlemeniz dilegiyle Aurora Hamam ve massage salonuna bekleriz.

Alanya massage ve hamam daki dinlenmeniz süresince çay kahve su ve soda ikramımızdır.Alanya daki Hotelinizden özel servisimizle alınıp tekrar aynı yerinize bırakıyoruz. Spa daki özel indirimlerden faydalanmanız için 05305475656 nolu numaradan hamam ve masaj rezervasyonu yaptırınız.

/45 Dakika Keselenme Köpüklü Masaj ile SPA sauna,buhar banyosu,hamam Kullanımı Kişi Başı 99TL değil 59 TL!!

/30 Dakika masaj Kişi Başı 190 TL değil 69 TL!!

/30 Dakika Masaj olanaklarından ve + Keselenme Köpüklü Masaj Kişi Başı 260 TL değil 99 TL!!

Masajlarımız: Sıcak Taş masajı,classic İsveç masajı , Medikal masajlar, Aromaterapi masajı

2017 Yaz sezonu boyunca kampanyamız geçerlidir.

İş ve yaşamdaki problemleri ve stresini üzerinizden atacağınız çeşitli aromatic masajlar ile Alanya daki tatilinizde dinlemeniz dilegiyle Aurora Hamam ve massage salonuna bekleriz.

Alanya massage ve hamam daki dinlenmeniz süresince çay kahve su ve soda ikramımızdır.Alanya daki Hotelinizden özel servisimizle alınıp tekrar aynı yerinize bırakıyoruz.Alanya massage Spa daki özel indirimlerden faydalanmanız için 05305475656 nolu numaradan hamam ve masaj rezervasyonu yaptırınız.

Alanya hamam/45 Dakika Keselenme Köpüklü MasajAlanya massage ile alanyaSPA sauna,buhar banyosu,hamam Kullanımı Kişi BaşıAlanya massage 99TL değil 59 TL!!

Alanya hamam/30 Dakika masaj Kişi Başı 190 TL değil 69 TL!!

Alanya hamam/30 Dakika Masaj olanaklarından ve + Keselenme Köpüklü Masaj Kişi BaşıAlanya massage 260 TL değil 99 TL!!

Alanya hamam,Alanya Masajlarımız,alanyaSıcak Taş masajı,alanyaclassic İsveç masajı , alanyaMedikal masajlar,alanyaAromaterapi masajı

Alanya hamam massage 2017 Yaz sezonu boyunca kampanyamız geçerlidir.

alanyaSPA sauna,buhar banyosu,hamam Kullanımı,Alanya hamam,Alanya Masajlarımız,alanyaSıcak Taş masajı,alanyaclassic İsveç masajı , alanyaMedikal masajlar,alanyaAromaterapi masajı Alanya hamam massage 2017 Yaz sezonu boyunca kampanyamız geçerlidir.